Formularz logowaniaWięcej informacji

Zalecamy dokonać rejestracji w nowo utworzonym sklepie, gdyż poprzednia wersja po pewnym czasie będzie niedostępna. Co więcej nie jest ona już aktualizowana!

Do poprzedniej wersji sklepu można zalogować się dotychczasowymi danymi. Aby dokonać zakupów w nowym sklepie należy ponownie zarejestrować się mimo posiadania konta w poprzedniej wersji sklepu.

W chwili obecnej mogą państwo składać zamówienia w obu wersjach sklepu.


UWAGA

 

Znajdujesz się na nowo zmodernizowanej stronie sklepu internetowego firmy P.P.U.H. Lampcar Grzegosz Szopik.

W celu dokonania zakupów prosimy o rejestrację w serwisie.

Usługi PDF Drukuj Email

Firma Lampcar prowadzi również działalność usługową w zakresie metalizowania próżniowego. Pokrywamy wszelkiego rodzaju detale z tworzyw sztucznych, ceramiki, drewna, stopy metali żelaznych, szkło.

Technologia pozwala na uzyskanie wysokiego połysku na powierzchni w różnych kolorach i odcieniach kolory srebrnego i złotego.

Proces metalizowania próżniowego znajduje szerokie zastosowanie w życiu codziennym co pozwala na uzyskanie w ekonomicznie korzystny sposób pożądanego efektu ze względu na przeznaczenie danego przedmiotu. A może to być między innymi:

  • uzyskanie lustrzanej powierzchni o bardzo dobrym, optycznym współczynniku odbicia światła
  • uzyskania efektu wizualnego, co w szczególności ważne jest dla elementów ozdobnych jak np. sztuczna biżuteria , ozdoby choinkowe itp.

Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty i homologacje europejskie. Jesteśmy dumni z tego jak wysokiej jakości produkty możemy Państwu zaproponować.

Dbamy o to, aby każdy klient znalazł u nas to czego szuka, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment.

 

 

Niektóre przykłady metalizacji próżniowej:

 

 

Wyszukiwarka

Waluty


Kosz zakupów

VirtueMart
Twój koszyk jest pusty.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Ciekawostki

W zastosowaniach domowych należy poprawnie dobrać parametry zamiennika LED. Należy zwrócić uwagę, aby ledówka, będąca zwykle zamiennikiem żarówki, posiadła podobną do niej „jasność” tj. wartość emitowanego strumienia świetlnego wyrażoną w lumenach (lm).

Więcej …

Baner

stat4u